-.:::Prowebciyiz Forum:::.-

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-.:::Prowebciyiz Forum:::.-

Türkiyenin Yeni Ama Bi O Kadar da Rakipsiz Türk Forumu

yüksek gerilim hattı, kablo kesme makası, tel çekme makinesi, pabuç sıkma pensesi, hidrolik pabuç sıkma pensesi, kablo sıyırma, skp sıkma pensesi, yüksek gerilim hatları, kablo soyma, kapma üreticisi. ankara reklam; ankara dijital baskı, uv baskı. 333etiket;makine etiketi; iş güvenliği levhası, metal etiket, alüminyum etiket, leksan etiket, uv baskı, folyo etiket, pvc etiket, ankara etiket yapmaktadır.

333 Reklam;uyarı ve ikaz levhaları, ankara araç giydirme,ankara cnc kesim,ankara dijital baskı,ankara fotoğraf baskı, ankara kanvas tablo, ankara reklam, ankara tabela, ankara totem, ankara ışıklı tabela, ankara ışıksız tabela, ankara krom kutu harf tabela, uv baskı, asit indirme etiket, cnc kesim ankara, kanvas tablo ankara, latex baskı, uyarı ikaz levhaları üreticisidir. Ankara Reklam dijital baskı; ankara dijital baskı, kanvas tablo ankara, kanvas baskı ankara, uv baskı ankara, yapıyoruz. Şah Reklam; ankara tabela, tabelacı, ankara reklam, ankara ışıklı tabela, ankara ışıksız tabela, ışıklı tabela, ışıksız tabela, ankara araç giydirme imalatıdır Şah!. ankara mimari maket, ankara maket,

333baskı :ankara fotoğraf baskı, ankara dijital baskı, ankara uv baskı, ankara baskı, ankara poster, fotoblok baskı, ankara lazer kesim, dijital fotoğraf baskı, kanvas fotoğraf baskı.

İyiolsun : ankara kanvas tablo,ankara kanvas baskı

Ankara Metal Etiket :makina etiketi, trafo etiketi, metal etiket ankara, leksan etiket, asit indirme etiket, paslanmaz etiket, ankara metal etiket üretmekte.

Uv firmamız;uv baskı,pleksi uv baskı.

333 Ajans ile ;ankara kurumsal kimlik, reklam ajansı ankara,ankara reklam ajansları,ankara reklam ajansı, ankara logo tasarım,web tasarım ostim, reklam ankara,ankara dijital baskıyapmaktadır.

Güneş Arge ,makine tasarım, ankara plastik kalıp,ankara plastik enjeksiyon,cnc talaşlı imalatöncüsü.

Anıl; asansör,ankara asansör,ankara asansör bakımı,ankara asansör montajı,ankara asansör montajı,ankara asansör revizyonu,ankara asansör revizyonu,insan asansörü,paket asansör,paket asansör,engelli asansörü firması. Asansör; asansör,ankara asansör,ankara asansör bakımı,ankara asansör montajı,ankara asansör montajı,ankara asansör revizyonu,ankara asansör revizyonu hizmetleri. Ankarada; ankara araç giydirme,tır giydirme,ankara araç kaplama,otobüs giydirme,minibüs giydirme,reklam giydirme,araç folyo sökme,araç giydirme,ankara folyo kaplama,folyo kaplama,karavan giydirme firması.

Erdal Bilişim;ankara kurumsal kimlik,ankara sosyal medya ajansı,ankara grafik tasarım,ankara reklam ajansı,ankara reklam ajansları,ankara seo ajansıkonularında lider.

Firmamız;ankara reklam ajansı, ankara reklam ajansları yürütmektedir. Vava Medya :antalya reklam ajansı, antalya sosyal medya ajansı, antalya kurumsal kimlik tasarım, antalya drone çekimi, tam hizmet reklam ajansı, denizli reklam ajansı, antalya en iyi reklam ajansı, izmir en iyi reklam ajansı, izmir en iyi ajansçözümleridir.

Decorgrup; duvar çıtası, poliüretan çıta, boyanabilir çıta, dekoratif çıta, ankara kartonpiyer ürünlerini titizlikle üretmektedir.

Mediface güzelleşmenize yardımcı olan bir; antalya burun estetiği, antalya estetik burun, antalya göz kapağı estetiği, antalya bişektomi, antalya yanak estetiği,antalya meme implant antalya saç ekimi ve güzellik merkezi hastanesidir.

1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!!

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Memleket : Ankara
    İş/Hobiler : Admin
    Lakap : Prodog
    Rep Gücü : 3

1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!! Empty 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!!

Mesaj tarafından Admin Salı Mayıs 05 2009, 09:53

Ne Güzel Kedi Very Happy
    Okulun ilk günüydü, öğretmen merhaba çocukar birinci sınıfa başladınız haydi sizinle oyun oynayalım, önce ben söyleyeceğimmmmm!
    -1 kedi 2 kedi ne güzel kedi, haydi ayşe sen söyle
    -1 kedi 2 kedi ne güzeel kedi
    -aferin ayşe haydi ahmet sen söyle
    -1 kedi 2 kedi ne güzel kedi
    - aferin ahmet sıra alican da
    - 1 tedi 2 tedi ne güsel tedi
    - ama alican olmadı haydi düzgün söyle,
    -1 tedi 2 tedi ne güzel tedi
    öğretmen biraz sertleşir
    -ama olmuyor dedim sana doğru düzgün söyle yoksa sana çok kızarım, anne ve babana ne kadar aptal olduğunu söylerim
    alican ağlamaklı
    - 1 kedi 2 kedi ne güzel tedi :'(
    öğretmen alicana vurur birtane ve
    - seni arkadaşlarının yanında çok pis döverim der haydi düzgün söyle
    - 1 kedi 2 tedi :'( ta .mına toduğumun tedisi :'( 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!! Biggrin

Ajanlık Sınavı

temel ajanlık sınavlarına katılır, sınavda herkesin kulağına birşeyler
    fısıldarlar ve işkenceye başlarlar, herkesin dili hemen çözüür ama
    temel acar çıkmıştır ne yaptılarsa konuşturamazlar,
    - atın bunu mahsene 2 hafta su yok yemek yok,
    2 hafta sonra giderler temeli konuşturmak için, ama bizim temelde gariplik var
    kafasını demir parmaklıklara vuruyor ve devamlı şunları sayıklıyordur
    - hatirla oni, hatirla oni, hatirla oni..... bitti, şimdi öteki fıkraya geçelim
    hangi ülkenin ajan ekibi daha iyi diye yarışma yapılır, dağa bir tavşan salarlar ve bu tavşanı en kısa sürede kim bulacaktır?
    ruslardan kgb aramaya başlar 3 saat içersinde bulur getirirler,
    sıra cia dedir sıra tavaşanı 2 saatte bulurlar,
    eh sıra bizim mit'e gelir, tavşanın salarlar bunlarda peşinden
    giderler, 1 saat geçer, 2 saat geçer, 3, 4,5 saat geçer yoklar, 1 gün
    geçer yok neyse 2. gün
    bir fili hortumundan tutmuş sürükleye sürükleye getiriyorlar, ama fili
    görmelisiniz kırımadık kemik kalmamış, derisinde sigara yanıkları, gözü
    şişmiş, dudağı patlamıi vs. vs.,
    sormuşlar tavşan nerde, -mit; derki görmüyormusunuz koskoca tavşanı (bu
    sırada filin böğrüne bir dirsek geçirirler çaktırmadan) öye değilmi
    tavşan kardeş,
    -fil; evet abi ben tavşanım anamı .iksinlerki ben tavşanım1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!! Biggrin

İnsanda Kaslar

öğretmen sorar söyleyin bakalım, insanda istem haricinde kaslara bağlı olarak çalışan mekanizmaya ne denir?
    öğretmenim öğretmenim....
    -ok sen söyle bakalım
    -"tik" tir öğretmenim
    - aferim oğlum söyle bakalım senin adın nedir
    -tüleyman öğretmenim 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!! Biggrin1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!! Biggrin1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!! Biggrin

7 Cüce:

bir dev 7 cüceleri yakalarve hepsini yemeye karar verir, neyse efendim,
    bu pamuk prenses derki yeme ne olur, ne istersen yaparım, dev ok der,
    çıkarıp ozaman başa yalamaya, neyse efendim prenses başlar yalamayaaaa,
    biraz zaman sonra haydaaaaaaa, dev cücelerden birini yer, prensesin
    ağzı dolu ama blı gıılı yemeyecektin? dev; boşver sen yaamaya devam et
    der, neyse bir süre sonra 2. yide yer prenses itiraz eder, dev; boşver
    sen yalamaya devam et der, neysem efendim 3 5 8 10 derken ben
    dayanamadım kız arkadaşıma sordum yav bu cüceler hani 7 taneydi, bana
    dediki boşversen yalamaya devam et Razz

Çöldeki Deve:
    birgün bedevinin biri çölde deveyle gidiyormuş, fıkra buya, deveyi
    çükesi gelmiş, yanaştırmış hayvanı kayanın birine tam yapacak, deve
    ileri gider bedevi küt yere düşer, ne kadar denediyse olmamış, neyse
    efendim, fıkra bu ya, bi bakmış bir ses, imdaaaat imdaaaaat
    ayyyyyyyyyyy amaaaaan imdat ne olur yadım edin, bedevi tepeyi bi aşmış
    oda ne 3 tane kaka adam kızın birine tecavüze kalkışmışlar,
    bizim bedevi iyilik sever çekmiş kılıcını bu 3 dallamayı püskürtmüş,
    kızcağız bitap, çok teşekkür ederim sayın bedevi bu manyaklardan
    kurtardın beni sen çok yakışıklısın yaaaaaaav ne dilersen benden ben
    yaparın yakışıklı seniiii,
    neyse efendim bedevi kızarmış bozarmış şey aslında var bir isteğim, kız
    demiş hiç utanmana gerek yok ne istersen yapabiirsin bana, bedevi
    demişki yav benim deveyi çükmem lazım şu kayanın orada 5 dakka
    tutarmısın? 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!! Biggrin 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!! Biggrin 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!! Biggrin

Bar:
    adamın biri birgün bara gider,
    -bana bir bira der ancak sesi çok ince çıktığından dolayı barda ki herkes bu adama puhahahaha diye güler,
    adam çok bozulur ve doktora gider doktor kurtar beni bu sesten sesim kalınlaşsın istiyorum der,
    -doktor; ok der al bu patlıcanı popna sok ozaman sesin gürleşir
    adam bara tekrar gider
    -BANA BİR BİRA der (adeta adam kükremektedir), herkes korkar sesinin
    heybetinden, adam bu durma çok sevinir, neyse 3 gün 5 gün böyle devam
    eder bir gün adam patlıcanı unutup bara gider veeee oldukça cılız bir
    sesle
    - bana bir bira der herkes bu adam güler koparlar 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!! Smile
    neyse bu adam eve döner ve karısına sorar
    - hanım benim bir patlıcan vardı onu gördün mü yanıt kükreyerekten
    -HANGİ PATLICANI? olur 1 kedi 2 kedi ne güzel kedi :D +14!!! Biggrin
    ALINTIDIR!!!

Forum Saati Cuma Nis. 26 2024, 23:16