-.:::Prowebciyiz Forum:::.-

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-.:::Prowebciyiz Forum:::.-

Türkiyenin Yeni Ama Bi O Kadar da Rakipsiz Türk Forumu

yüksek gerilim hattı, kablo kesme makası, tel çekme makinesi, pabuç sıkma pensesi, hidrolik pabuç sıkma pensesi, kablo sıyırma, skp sıkma pensesi, yüksek gerilim hatları, kablo soyma, kapma üreticisi. ankara reklam; ankara dijital baskı, uv baskı. 333etiket;makine etiketi; iş güvenliği levhası, metal etiket, alüminyum etiket, leksan etiket, uv baskı, folyo etiket, pvc etiket, ankara etiket yapmaktadır.

333 Reklam;uyarı ve ikaz levhaları, ankara araç giydirme,ankara cnc kesim,ankara dijital baskı,ankara fotoğraf baskı, ankara kanvas tablo, ankara reklam, ankara tabela, ankara totem, ankara ışıklı tabela, ankara ışıksız tabela, ankara krom kutu harf tabela, uv baskı, asit indirme etiket, cnc kesim ankara, kanvas tablo ankara, latex baskı, uyarı ikaz levhaları üreticisidir. Ankara Reklam dijital baskı; ankara dijital baskı, kanvas tablo ankara, kanvas baskı ankara, uv baskı ankara, yapıyoruz. Şah Reklam; ankara tabela, tabelacı, ankara reklam, ankara ışıklı tabela, ankara ışıksız tabela, ışıklı tabela, ışıksız tabela, ankara araç giydirme imalatıdır Şah!. ankara mimari maket, ankara maket,

333baskı :ankara fotoğraf baskı, ankara dijital baskı, ankara uv baskı, ankara baskı, ankara poster, fotoblok baskı, ankara lazer kesim, dijital fotoğraf baskı, kanvas fotoğraf baskı.

İyiolsun : ankara kanvas tablo,ankara kanvas baskı

Ankara Metal Etiket :makina etiketi, trafo etiketi, metal etiket ankara, leksan etiket, asit indirme etiket, paslanmaz etiket, ankara metal etiket üretmekte.

Uv firmamız;uv baskı,pleksi uv baskı.

333 Ajans ile ;ankara kurumsal kimlik, reklam ajansı ankara,ankara reklam ajansları,ankara reklam ajansı, ankara logo tasarım,web tasarım ostim, reklam ankara,ankara dijital baskıyapmaktadır.

Güneş Arge ,makine tasarım, ankara plastik kalıp,ankara plastik enjeksiyon,cnc talaşlı imalatöncüsü.

Anıl; asansör,ankara asansör,ankara asansör bakımı,ankara asansör montajı,ankara asansör montajı,ankara asansör revizyonu,ankara asansör revizyonu,insan asansörü,paket asansör,paket asansör,engelli asansörü firması. Asansör; asansör,ankara asansör,ankara asansör bakımı,ankara asansör montajı,ankara asansör montajı,ankara asansör revizyonu,ankara asansör revizyonu hizmetleri. Ankarada; ankara araç giydirme,tır giydirme,ankara araç kaplama,otobüs giydirme,minibüs giydirme,reklam giydirme,araç folyo sökme,araç giydirme,ankara folyo kaplama,folyo kaplama,karavan giydirme firması.

Erdal Bilişim;ankara kurumsal kimlik,ankara sosyal medya ajansı,ankara grafik tasarım,ankara reklam ajansı,ankara reklam ajansları,ankara seo ajansıkonularında lider.

Firmamız;ankara reklam ajansı, ankara reklam ajansları yürütmektedir. Vava Medya :antalya reklam ajansı, antalya sosyal medya ajansı, antalya kurumsal kimlik tasarım, antalya drone çekimi, tam hizmet reklam ajansı, denizli reklam ajansı, antalya en iyi reklam ajansı, izmir en iyi reklam ajansı, izmir en iyi ajansçözümleridir.

Decorgrup; duvar çıtası, poliüretan çıta, boyanabilir çıta, dekoratif çıta, ankara kartonpiyer ürünlerini titizlikle üretmektedir.

Mediface güzelleşmenize yardımcı olan bir; antalya burun estetiği, antalya estetik burun, antalya göz kapağı estetiği, antalya bişektomi, antalya yanak estetiği,antalya meme implant antalya saç ekimi ve güzellik merkezi hastanesidir.

En Kral İletiler

Admin
    Admin
    Administrator
    Administrator

Erkek
    Memleket : Ankara
    İş/Hobiler : Admin
    Lakap : Prodog
    Rep Gücü : 3

En Kral İletiler Empty En Kral İletiler

Mesaj tarafından Admin Salı Haz. 02 2009, 17:26

AğLamaktan yaş mı KaLdı gözlerimde DamLayacak.. Bu HaLimden anLamayan öLünce mi anLayacak..

Akrep ve yelkovan;varlığın nabzında yokluğun ağzında...

Ne Aşktan Anlarsınız Ne Meşkden Renginiz Atmış Sevişmekten Tohumunuzamı İşledi Bokl*k Yoksa Kanınızmadmı Var O*****luk ?

Bilirim ki İçinde sen olmayan bir düş Düşüştür...

İnsanlar arkamdan baksın istediklerini alamayınca arkamdan laf yapsın.

Dikiş yerleri atmış bir hayatın tam ordasında,narkoza muhtaç bir kaLp ile bıraktığın o yerLerdeyim..

Düşlerimi görün sevdiğinizi benim gibi sevin gülün güldüklerime.. sıkıysa ölün bakalım her gün öldüklerime..

Özel yaşamımız yok!çok dostluk gördük çook..Bana bak karnımız yok bizi beynine sok ~

Gözlerinin içine başka hayal girmesin bana ait çizgiler dkkat et siLinmesin..

Hayatın hızıyla yaşadık o aşkı Her şey bir anda başladı Yaşandı Ve bitti...

Değerli olan hayatımda değersiz olan ayağımın altında.

Anlat merak ediyorum Her zaman ışık var mıdır tünellerin ucunda?

Mutlu olmayı yarına bırakmak karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer Nehir asla durmaz..

dürüst kaba oL, eğReti saygılı olma ! . .

Söner nefes verir gibi ' Aşk ' . .

Çok sevmiyeceksin meseLa... o daha az severse kırıLırsn..

bazen kendi gölgene basar sendelersin ıssız sokaklarda.bir karayel
    eser üşütür yalnızlığını yüzüne vurur.çıkar gelir pişmanlıklar en zayıf
    anında..boğazında düğümlenir bir kördüğüm..

Güne kahveyle başladım..Ağzım kuru zihnim açık

Hoşumuza giden yalanları avuç dolusu yutarız da, acı gerçekleri yudum yudum içeriz...

Tüm Şehir Ağladı Sen giTTin diye ..Mecbur musun Hep EN Uzağa Gitmeye...

beni sana unutturan başka bir mi? yoksa kalbindeki sahte sevgi mi?

Anlatamadığım birşeyler var Hep baska baharlara ertlediğim Uçurumları tam aŞarken Kırılıyor kanatlarım..

Bir labirentin sonundayım şimdi..Ya yaşayacağım Ya da öleceğim

Bende istedim gelmeyi elini tutup öpmeyi isTemezdim çekip gitmeyi öyLesine öLmeyi..

Çok sevmiceksin meseLa..o daha az severse kırıLırsn..

sen yazınca aklıma geldi seni bu sabah silecektimde unuttum iyi oldu yazdığın

Beyaz bir güldüm Senin ellerinde Canını acıttım Acıdım Sensiz bende kanadım...

Bu sensiz sabahlara nasıl uyanırım? Anıların gözü yaşlı şarkılar da zehir zıkkım..

Bitiyorm Her Nefeste Ne Halim Varsa Gördm..Çok koştm Çok Yoruldm Ve Şmdi bende Düştüm..

akLımı yitirdim kaLbim haLa knuşuyor.

çok net ama bulanık

susturmayın beni aklımdaki herşeyi söyleyemedim daha

Bir gün duyamazsan sesimi gecelerinde bilirsinki veda edemem sevdiklerime ! Sessizlikte Vedadır sevgi doLu kaLplere..

İzledik Takdir Ettik Beğendik ama Özenmedik Bazıları Hayal Kurar Krallar Son Noktayı Koyar !..

İnkar Et Sana Tüm Öğrettiklerimi ve Şık Ol. Bütün Katiller İyi Giyinirler Çünkü..

GörünüşünLe KarşıLanır KişiLiğinLe UğurLanırsın..

Yaşına Göre Sen Büyüksün Başına göre bir Başkası...Bizim Tekdir Ama kiminin Hergün değişir Aşkısı

SonsuzLuktu aşk Ve sonsuzLuğa inanmayan Ben...

Forum Saati Cuma Mart 29 2024, 11:13